Forhandler

KOM TÆT PÅ REDBACK – DIN LEVERANDØR AF FREMTIDENS HAVEPRODUKTER

Redback Power ønsker at have en tæt kontakt med vores kunder. Du kan som Redback bruger altid kontakte os på vores BLOG, hvor vi vil forsøge at besvare dine spørgsmål hurtigst muligt.

Det er også meget vigtigt for os at modtage både dine positive og negative erfaringer omkring vores produkter, som vi så kan dele med vores andre kunder.

Har du en ide til udvidelse eller forbedring af vores Redback Power program, er du altid velkommen til at kontakte os.

INNOVATION – VORES PASSION

Hvor kan jeg se priser og købe Redback Power produkter?

Nedenstående Harald Nyborg forhandlerliste viser, hvor din nærmeste Redback Power forhandler ligger.


Derudover kan du også købe produkterne på netbutikken  WWW.haraldnyborg.dk

Stærk service hos Harald Nyborg

Harald Nyborg har et fuldt udbygget reservedelslager over Redback Power produkter. Har du behov for at få repareret dit produkt, kan du altid indlevere det til nærmeste Harald Nyborg forretning, og du vil hurtigst muligt få det tilbage igen i repareret stand.

*Få 3 års garanti på Robot Mower og 40V produkter.

Register dine produkter ved at bruge linket på forsiden.

FORHANDLER:

By / fornavn Adresse Butik tlf. Email
AALBORG Løven 4, City Syd, 9200 Aalborg 63959604 harald.aalborg@harald-nyborg.dk
ASSENS          Dalvænget 16, 5610 Assens                                       65959642
BALLERUP                                 Tempovej 23, 2750 Ballerup   63959636
ESBJERG Kjersing Ringvej 28, 6715 Esbjerg N. 63959605 harald.esbjerg@harald-nyborg.dk
FREDERICIA Venusvej 12C, 7000 Fredericia. 63959635 harald.fredericia@harald-nyborg.dk
FREDERIKSHAVN H.C. Ørstedsvej 3C, 9900 Frederikshavn 63959625 harald.frederikshavn@harald-nyborg.dk
FREDERIKSVÆRK                      Industrivej 1,  3300 Frederiksværk      63959641
GLADSAXE Gladsaxevej  367-371, 2860 Søborg 63959618 harald.gladsaxe@harald-nyborg.dk
GLOSTRUP Ejby Industrivej 25, 2600 Glostrup 63959614 harald.glostrup@harald-nyborg.dk
GLOSTRUP 2 (Ved Hovedvejen 179) Hermods Allé 2-4, 2600 Glostrup 63959630 harald.glostrup2@harald-nyborg.dk
HELSINGE Skovgårdsvej 23, 3200 Helsinge    63959638
HELSINGØR Prøvestenscentret, Birkedalsvej 16, 3000 Helsingør 63959626 harald.helsingor@harald-nyborg.dk
HERLEV Herlev Hovedgade 23, BIG, 2730 Herlev 63959632  harald.herlev@harald-nyborg.dk
HERNING Industrivej Syd 5, Birk, 7400 Herning 63959603 harald.herning@harald-nyborg.dk
HILLERØD Industrivænget 8-10, 3400 Hillerød  63959612 harald.hillerod@harald-nyborg.dk
HJØRRING Bispetorv 3, 9800 Hjørring 63959627 harald.hjorring@harald-nyborg.dk
HOLBÆK Stenhusvej 64, 4300 Holbæk 63959610 harald.holbak@harald-nyborg.dk
HOLSTEBRO Nyholmvej 18, 7500 Holstebro 63959622 harald.holstebro@harald-nyborg.dk
HORSENS Høegh Guldbergsgade 15A, 8700 Horsens 63959616 harald.horsens@harald-nyborg.dk
ISHØJ Industribuen 11, 2635 Ishøj 63959621 harald.ishoj@harald-nyborg.dk
KOLDING Egtved Allé 3, 6000 Kolding 63959617 harald.kolding@harald-nyborg.dk
KØGE Gl. Lyngvej 21, 4600 Køge  63959611 harald.koge@harald-nyborg.dk
NYKØBING F. Guldborgsundcentret 24, 4800 Nykøbing F 63959624 harald.nykobing@harald-nyborg.dk
NÆSTVED Gammel Holstedvej 1A, 4700 Næstved 63959606 harald.nastved@harald-nyborg.dk
ODENSE Tagtækkervej 2, 5230 Odense M 63959601 harald.odense@harald-nyborg.dk
RANDERS Marsvej 19, 8960 Randers SØ 63959607 harald.randers@harald-nyborg.dk
ROSKILDE Industrivej 29, 4000 Roskilde 63959620 harald.roskilde@harald-nyborg.dk
RØDEKRO Kometvej 3, 6230 Rødekro 63959913 harald.rodekro@harald-nyborg.dk
SILKEBORG Viborgvej 20-24, 8600 Silkeborg 63959628 harald.silkeborg@harald-nyborg.dk
SLAGELSE Japanvej 15, 4200 Slagelse 63959615 harald.slagelse@harald-nyborg.dk
SVENDBORG Mølmarksvej 191, 5700 Svendborg 63959633 harald.svendborg@harald-nyborg.dk
SØNDERBORG Center Passagen 13, Center Øst, 6400 Sønderborg 63959623 harald.sonderborg@harald-nyborg.dk
THISTED Østerbakken 113, 7700 Thisted   63959639
TÅRNBY Kirstinehøj 60, 2770 Kastrup 63959619 harald.taarnby@harald-nyborg.dk
VEJLE Solkilde Allé 5E, 7100 Vejle 63959602 harald.vejle@harald-nyborg.dk
VIBORG Christiansminde 1, 8800 Viborg 63959608 harald.viborg@harald-nyborg.dk
VIBY Ringvej Syd 94, 8260 Viby J 63959629 harald.viby@harald-nyborg.dk
VORDINGBORG Vindrosen 1A, 4760 Vordingborg  63959637
ØLSTYKKE Valdemarsvej 7, 3650 Ølstykke  63959640
ÅRHUS Tilst Søndervej 1, 8381 Tilst 63959609 harald.aarhus@harald-nyborg.dk

GÅ IKKE GLIP AF TIPS
OG RELEVANTE INFORMATIONER

TILMELD DIG VORE NYHEDSBREVE…